Polandrock 2018

02.09.2018, 08:07 0 komentarzy
Polandrock 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga liczne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój wpływało zarówno rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość ludzi zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba „woodstockowiczów” oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak uczestnicy cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji czy zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz