Technology

Fantastyczny pojedynek narodowego zespołu Czech - przegrana polskiej kadry w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

23.06.2023, 12:45 0 komentarzy
Fantastyczny pojedynek narodowego zespołu Czech - przegrana polskiej kadry w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

W inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 czeska reprezentacja ogrywa reprezentację narodową Polski!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu kadry narodowej Polski nie był za bardzo udany. Rzecz jasna nasi reprezentanci dali radę awansować do fazy pucharowej, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice futbolu z Polski zgodnie uważali, iż jest konieczna zmiana na pozycji szkoleniowca. Chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym selekcjonerem drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była reprezentacja narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, żeby zatriumfować.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były bardzo dobre, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Czeska drużyna narodowa bowiem dała radę strzelić dwa gole już po trzech minutach pojedynku. Zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy było to ogromne zaskoczenie. Gracze zespołu narodowego Czech od samego początku prezentowali się znacznie lepiej od naszych piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie to się zmieni. W drugiej połowie meczu narodowa kadra Polska wyglądała trochę lepiej, jednakże to piłkarze z Czech strzelili bramkę numer trzy. Jan Kuchta był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie spotkania. Piłkarze kadry narodowej Polski dali radę strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ten pojedynek w wykonaniu zespołu polskiego był tragiczny. Bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Santos. Reprezentacja piłkarska Polski w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z czeskim zespołem narodowym. Bez cienia wątpliwości w tym starciu reprezentacja piłkarska Polski musi zatriumfować.

Zostaw komentarz