Zwycięstwo Francji z drużyną Chorwacji.

10.09.2020, 10:24 0 komentarzy

W pojedynku Trójkolorowych z drużyną z Bałkanów mieliśmy szansę obejrzeć dużą ilość trafień. Finalny rezultat rozgrywki to 4:2 na korzyść Trójkolorowych. W rezultacie drużyna z Bałkanów nie dała rady odegrać się za finał mistrzostw świata w rosyjskiej stolicy. Zawodnicy z Francji byli w tym pojedynku trochę lepsi od Chorwatów.

Spore grono znawców postrzegało to starcie jako odwet za finał mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Początek pojedynku tylko to udowadniały. Gracze Chorwacji prezentowali się o wiele odważniej. Konstruowali wiele sytuacji. Pierwsze trafienie dla dla zawodników Chorwacji zdobył Lovren Dejan. Decydujące dogranie w tej akcji wykonał Hernandez. Od piętnastej minuty goście wygrywali 1:0.

Gospodarze nie umieli zatrzymać kolejnych sytuacji tworzonych przez Chorwatów. Fenomenalnie grał bramkarz gości. Jego parada zatrzymała Griezmanna przed strzeleniem gola. Antoine Griezmann strzelił bramkę trochę później. W tej sytuacji golkiper Chorwacji nie mógł skutecznie interweniować.

Dużo goli w tym starciu.

Podział punktów nie odpowiadał żadnej drużyny. Oba zespoły brały pod uwagę jedynie wygraną w tym meczu. Tak więc cały czas widzowie mieli możliwość oglądania fenomenalnych zagrań. Mnóstwo goli jest tego idealnym tego dowodem. Na boisku gospodarzy podziwialiśmy fenomenalny pojedynek.

Na koniec pierwszej połowy meczu mistrzowie świata zaczęli nadrabiać straty. Istotna w w tej sytuacji była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który ustrzelił bramkę dające remis mistrzom świata. Spotkania w ramach Narodów Ligi potrafią dać sympatykom piłkarskim wiele fantastycznych emocji. Piłkarze obu drużyn zaprezentowali wysokie zdolności telewidzom piłkarskim. Z pewnością większość widzów może być usatysfakcjonowanych. Ostatecznie z wygranej cieszyli się gospodarze.

Zawodnicy Chorwacji byli zmuszeni do pogodzenia się z porażką. Wicemistrzowie świata pokazali się z fantastycznej strony. Dla Francji to kolejna wygrana w tych rozgrywkach.