Technology

Wynik remisowy w spotkaniu polskiej kadry z rosyjską drużyną. W przyszłym tygodniu będą rozgrywane Mistrzostwa Europy w futbolu!

10.06.2021, 08:35 0 komentarzy
Wynik remisowy w spotkaniu polskiej kadry z rosyjską drużyną. W przyszłym tygodniu będą rozgrywane Mistrzostwa Europy w futbolu!

Futbol to z całą pewnością najchętniej oglądana sportu dyscyplina w naszym kraju. Spora ilość fanów piłkarskich wyczekuje na nadchodzące Euro i to nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić. Kadra narodowa będzie grać na nich i zmagać będzie w bataliach grupowych z hiszpańską kadrą, drużyną Słowacji a także kadrą Szwecji. Powinniśmy zrozumieć to, iż nie są to najbardziej optymalni przeciwnicy, ale posiadamy wielkie szanse na wyjście z grupy. Bardzo ważne będzie tutaj to, żeby zaprezentować się z najdokładniejszej perspektywy. W tym tygodniu polska kadra zagrała towarzyską batalię z rosyjską reprezentacją, która też zagra na mistrzostwa Starego Kontynentu. Sympatycy piłkarscy mogli być na pewno szczęśliwi, gdyż po raz pierwszy od dłuższego czasu mogli się pojawić na stadionie. W tym meczu nie było jednak wielu podbramkowych akcji i na koniec reprezentacja narodowa na remis zagrała z drużyną Rosji jeden do jednego. Gola dla zespołu polskiego już w 4 minucie ustrzelił Świerczok Jakub, z kolei dla Rosji trafił Karawajew.

Zostaw komentarz