Wygrana Chelsea Londyn na wyjeździe.

14.09.2020, 09:09 0 komentarzy

Zawodnicy Chelsea fenomenalnie zainaugurowali kolejny sezon zmagań w angielskiej Premier League. Dla wielu zawodników był to pierwszy występ w barwach Chelsea FC. Mnóstwo sympatyków tego zespołu czekało, aby pooglądać świeżych zawodników drużyny w meczu. Warto podkreślić, iż przedstawili się z bardzo imponującej perspektywy. To z pewnością jest to świetna informacja dla trenera Chelsea Londyn. W tym momencie trener Chelsea FC ma w swoim składzie sporą ilość wartościowych podopiecznych.

W ostatnich latach w angielskiej Premier League Chelsea FC nie radziła sobie najlepiej. Sympatycy tej drużyny oczekują poprawy wyników. Sporo fanów piłki nożnej wyczekiwało na debiut zawodników kupionych z Bundesligi. Chelsea FC ma w tym sezonie poważne cele,jeśli chodzi o wyniki. Kibice Chelsea żywią nadzieję, iż ich zespół świetnie wejdą w kolejny w sobotę sezon angielskiej ligi.

Wysoka forma Chelsea Londyn w meczu z drużyną Brighton

Pierwsza część starcia dała kibicom obu ekip sporo fajnych doświadczeń. Gracze kreowali wiele sytuacji podbramkowych. W premierowej odsłonie tego spotkania kibice obu klubów oglądali wyłącznie jedno trafienie. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Arbiter zarządził karnego po przewinieniu Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do końca pierwszej połowy wynik pozostał ten sam. W następnej połowie rywal Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Fani wierzyli na więcej goli i uderzeń swoich piłkarzy. W kolejnej części pojedynku widzieliśmy już więcej bramek. W tym aspekcie dokładniejsza była drużyna Chelsea FC. Rozpoczęcie kolejnej połowy był bardzo intensywny. Brighton Hove Albion było w stanie doprowadzić do remisu. Triumf Drużyny Franka Lamparda był więc zagrożony. Zawodnicy The Blues mieli świadomość, że kibiców Chelsea obchodzi tylko zwycięstwo.

Po golu dla drużyny Brighton Hove Albion zawodnicy Franka Lamparda wystartowali do akcji pod polem karnym drużyny gospodarzy. Parę chwil później drużyna Lamparda kolejny raz prowadziła w tym meczu. Strzelili dwa trafienia. Ostateczny wynik tego starcia to 3:1 dla Londyńczyków. To z pewnością dobry start rozgrywek dla drużyny Chelsea.