Nadciąga premierowy dzień nowego PS5

22.09.2020, 13:18 0 komentarzy
Nadciąga premierowy dzień nowego PS5

Już w 2019 roku miały paść zapowiedzi, że w bieżącym roku Sony ukaże fanom swoją nową produkcję, czyli PlayStation 5. Na chwilę obecną pośród graczy dalej modna jest ostatnia konsola i nic nie wskazuje na to, aby zaciekawienie nią miało być mniejsze. Mimo wszystko japońska firma zdecydowała się na zaprojektowanie konsoli nowej generacji, a klienci niecierpliwie jej oczekują.

Najświeższe zastosowania technologii w PS5

Marka Sony wielokrotnie udowodniła, że okazuje się innowatorem na rynku i może zadziwić swoich fanów. PS4 postawiła naprawdę wysoką poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko przez totalnie nową jakość, jakiej nigdy nie zaproponowała inna marka. Efekty graficzne, naprawdę czułe DualShocki, gierki najwyższej generacji - gracze rzecz jasna docenili takie wszystkie atrakcje oraz przez to teraz PlayStation4 okazuje się być najszybciej zarabiającą konsolą do gier w historii.

Jednakże na początku pojawiły się delikatne kłopoty - Japończycy chcieli podważyć wszelakie granice technologiczne (co faktycznie im wyszło), aczkolwiek premiera i przedpremierowe zaprezentowanie PS4 stworzyły mieszane emocje. Graczom, którzy byli przyzwyczajeni do poprzedniej konsoli PS3, nie całkiem odpowiadały chociażby pady, albowiem na pierwszy rzut oka wyglądały na naprawdę niekomfortowe przy grze. Faktycznie DualShocki mają nieco alternatywną formę, lecz problemem pozostawał pierwotny wypust konsoli PS4. PlayStation 4 miała problemy z nadmiernym przegrzewaniem się, urządzenie potrafiło również samodzielnie się wyłączać.

Jednakże po czasie i poprawach wprowadzanych na bieżąco, się okazało, iż jednak marka Sony podąża w pożądaną stronę, a sama konsola zyskała miano legendarnej. Jednakże nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo ludzi bardzo ciepło wspomina.

Czy PS5 się okaże podobnym sukcesem?

Na pewno niejeden człowiek oraz pasjonat ciekawostek technologicznych niecierpliwie oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli. Firma Sony powiedziała, że gry poznane na PlayStation4 ruszą na przyszłej konsoli (mimo wszystko nie podziała w drugą stronę, co wielu ludziom się nie spodobało). Pojawiły się już pierwsze teorie o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - ponoć japońska firma nie może się wyrobić z produkcją, jednak nie jesteśmy pewni, czy nie są to tylko obłudne pomówienia. W Sieci wyskakują się kolejne wieści też o tym, że PlayStation5 posiada podobno kłopot z jakością 4k. Jednak i w tym przypadku pewne nie jest, co jest prawdziwe. Wszystko pewne będzie w momencie premierowego ukazania się urządzenia, czyli 19 listopada roku 2020.

Tagi:

Zostaw komentarz